Hakkımızda

Ücret ve Yan Haklar

Ücret Politikası
Ücret ve Yan Haklar politikamız ile adil ve piyasayla rekabetçi bir ücret sistemi hedeflenmektedir.

Ücret ve Prim Sistemi
Çalışanlarımızın ücretlerinin belirlenmesinde görev ve sorumlulukları, şirket içi dengeler, performans değerlendirmeleri, eğitim durumu, iş tecrübesi ve ücret araştırmaları dikkate alınır.
Maaş ödemelerimiz tüm çalışanlar için yıllık 12 brüt maaş olarak uygulanmaktadır. Çalışanlarımızın ücretleri yılda bir kere Nisan ayında değerlendirilip güncellenmektedir. 

Yan Haklar
Çalışanlarımızın görev ve pozisyonuna bağlı olarak hak kazanacağı yan haklar birbirinden farklı olabilir.

Öğle Yemeği
Genel Müdürlük çalışanlarımıza öğle yemeği şirket içinde verilmektedir.Satış ekibi saha çalışanlarımıza yemek kartı uygulaması mevcuttur.

Ulaşım
Genel Müdürlük çalışanlarımız için İstanbul'un belli bölgelerine servis imkanı mevcuttur. Satış ekibi saha çalışanlarımıza İnsan Kaynakları Yönetmeliği'miz çerçevesinde yol parası verilmektedir.

Sağlık Yardımları
Çalışanlarımız ile bakmakla yükümlü oldukları eş ve çocuklarına özel sağlık sigortası yapılmaktadır. Ayrıca diş tedavisi yardımı yapılmaktadır.

Yabancı Dil Tazminatı
Şirket hedeflerine katkı sağlamak ve iş gücünün niteliğini yükseltmek amacıyla İnsan Kaynakları Yönetmeliği'miz çerçevesinde belirlenen yabancı dilleri bilenlere dil tazminatı verilir.

Sosyal Yardımlar
İnsan Kaynakları Yönetmeliği'miz çerçevesinde çalışanlarımıza Evlenme, Doğum ve Ölüm Yardımı yapılmaktadır.